Klaar voor de toekomst met Somfy!

Klaar voor de toekomst met Somfy!

Onze zonneschermen zijn voorzien van Somfy io motoren. Deze zijn met een afstandsbediening te besturen, maar dat kan ook automatisch via zon- en windsensoren. De motoren zijn Smart Home ready. Dat houdt in dat ze door de
toevoeging van TaHoma® of Connexoon bedienbaar zijn via een overzichtelijke app op je smartphone of tablet.

Het is ook mogelijk om automatische besturing in te stellen op basis van een tijdschema, zo hoef je er niet meer naar om te kijken.

Klaar voor de toekomst met Somfy

Voor onze buitenzonwering maken wij gebruik van Somfy io motoren. Deze motoren zijn bedienbaar via een afstandsbediening en kunnen gekoppeld worden aan zon- en windsensoren.

Daarnaast zijn de motoren Smart Home ready. Door de slimme bediening van Somfy toe te voegen, de TaHoma switch, kun je: 

  • Je producten bedienen via je smartphone of tablet
  • Vooraf ingestelde scenario's activeren

Tevens is de TaHoma switch compatibel met o.a. Google Home, Apple Homekit en Alexa.

Van bediening vanaf de bank naar een slim huis

Binnenkort in Zutphen: Ambiance Bestosol

Medio oktober openen de deuren van onze hagelnieuwe showroom aan de Gelderhorst in Zutphen! In deze showroom kan je terecht voor een vakkundig advies op gebied van zonwering, raambekleding en overkappingen. 

Tot die tijd ben je van harte welkom in onze showroom aan de Holterweg 8a in Deventer of kan je een afspraak maken voor een vrijblijvend advies aan huis. Want het beste advies krijg je thuis! 

Met vriendelijk groet, 

Team Ambiance Bestosol - Zutphen & Ambiance Van der Molen - Deventer