Een eyecatcher in Amsterdam bij &C store van Chantal Janzen!
Amsterdam is weer een eyecatcher rijker. Bij de &C Store van Chantal Janzen heeft Ambiance Heko-Becewe een enorm vast markies opghangen. Deze markies is een full-color, in huisstijl, bedrukt pvc-doek van ruim 12,5 meter. In samenwerking met Schlappi Markiezen is het een prachtig plaatje geworden.
Beste bezoeker,
Vanwege de aangescherpte maatregelen omtrent het coronavirus zijn de deuren van onze showroom gesloten tot 2 maart. Advies aan huis, montage en reparatie gaat door volgens de geldende normen.
Vanaf 3 maart kun je onze showroom weer bezoeken op afspraak. Wij ontvangen je dan ook graag! Let op: je moet minimaal 4 uur van te voren een afspraak maken voordat je langs kunt komen.
{{naar online afspraakformulier}}
Heb je vragen of advies nodig? Neem dan contact met ons op via telefoon, mail of via het contactformulier op de website.
Bij Ambiance houden wij ons aan de gestelde richtlijnen van het RIVM. Meer informatie lees je in onze Corona Update.
Lees meer