Het Singer in Laren, is een museum, villa, theater en beeldentuin in één. Zij waren op zoek naar zonwering dat past bij de uitstraling van het gebouw.
Om deze reden hebben zij gekozen voor de traditionele markiezen van Ambiance Zonwering van der Wal. Boven op het balkon of voor uw gevel. Markiezen geven een unieke en verzorgde uitstraling.
Een groot voordeel van markiezen is dat de zijkanten gesloten zijn. Dit voorkomt dat er zonlicht langs de zijkanten naar binnen komt. Ook als de zon gedraaid is gedurende de dag, heeft Het Singer in Laren profijt van deze markiezen.
Wij zijn 2e Pinksterdag geopend van 10:00 tot 17:00 uur op de Oscar Romerolaan 3 in Hilversum
In onze vernieuwde showroom, met maar liefst 2000 m² aan woon- en tuininspiratie vind je hier ons volledige assortiment: van vloeren, raamdecoratie en zonwering tot overkappingen,